WTM Live: Widzew – Cracovia

17 września 2023, 13:00 | Autor:

Po przerwie reprezentacyjnej do rozgrywek wracają piłkarze Widzewa. Ich dzisiejszych przeciwnikiem będzie Cracovia. Spotkanie będzie oficjalnym debiutem nowego trenera, Daniela Myśliwca. Czy uda mu się zwyciężyć w pierwszym meczu?

Spotkanie zacznie się o godzinie 15:00 w „Sercu Łodzi. Na trybunach stadionu nie zabraknie kibiców obu drużyn, pojawią się także przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport, za to komentarza z nich wysłuchać w rozgłośni RadioWidzew.pl.