Wisła – Widzew (statystyki)

1 marca 2024, 10:01 | Autor:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi statystykami meczu 1/4 finału Pucharu Polski pomiędzy Wisłą Kraków a Widzewem Łódź, jaki odbył się w środowy wieczór przy Reymonta. Spotkanie zakończyło się porażką drużyny Daniela Myśliwca 1:2.

Dane pochodzą z platformy skautingowej Wyscout oraz serwisu Ekstrastats. Aby powiększyć obraz z danymi, wystarczy w niego kliknąć:

18 komentarzy
Filip
6 miesięcy temu

Gdzie rubryka „gole uznane nieprawidłowo”?

Odpowiedź do  Filip

Nikt Wisłę nie podarował żadnego awansu ,tylko jedynie dogrywkę 30 min ,gdzie wszyscy mieli takie same szanse żeby ją rozstrzygnąć na swoją korzyść lub nie dac sobie strzelić gola i doprowadzić do karnych

Filip
Odpowiedź do  kibic

Uznanie bramki, której być nie powinno w ostatniej minucie doliczonego czasu przy stanie 1-0 to nie jest podarowanie awansu? Niczego nie trzeba było rozstrzygać w dogrywce, bo Widzew wszystko rozstrzygnął w regulaminowym czasie. Dłużej się nie rozpisuję, bo wiem, że nie napisałeś tego łajzo by merytorycznie dyskutować tylko siać zamęt – jak zawsze zresztą.

Vieri

jeżeli za wyrównane szanse uważasz uznanie nieprawidłowo strzelonej bramki to nie mam pytań …

Odpowiedź do  Vieri

Bramka została strzelona prawidłowo rozumisz to ???? Nawet dzisiaj była powtórka tego meczu i komentatorzy mówili że Żyro i tak by nie miał szan tej piłki zatrzymać a to niby odepchnięcie nie miało wpływu na tego gola.Mówi tez że karny dla Widzewa tez był mocno naciągany i analiza Var trwała bardzo długo i sędzi po prostu mógł podjąć taką decyzję żeby było sprawiedliwie i nich dogrywka rozstrzygnie albo karne .

XDDD

A ty nie rozumiesz, że sędzia miał dwa powody nie uznać tej bramki? Nawet jeśli kwestia faulu na Żyro jest dyskusyjna, to pozycja spalona Łasickiego już dyskusji nie podlega. Brał udział w akcji, więc nie ma o czym dyskutować. Możesz szczekać ile chcesz, a i tak nie zmieni to faktu, że bramka nie została uznana prawidłowo, bo co najmniej jeden z dwóch powodów daje podstawy do jej nie uznania

Odpowiedź do  XDDD

Szczekasz to chyba ty burku,każdy ma prawo to swojego zdania ,nikt nie bronił nam w dogrywce wygrać tego meczu albo nie dopuścić by piłkarz Wisły sobie stał sam na 11 metrze i strzelił gola na 1:1 i problemu by nie było

Vieri

już ktoś przede mną ciebie tu podsumował ale nie wiem czy ” rozumisz to ”. bez odbioru …

Last edited 6 miesięcy temu by Vieri
kris

no właśnie podarował dogrywkę której to być nie powinno, bo gdyby sędzia nie postanowił być aktorem nr 1 tego widowiska to wygralibyśmy i koniec tematu.

nasztata

Pamiętaj, że jeszcze zabrał drugą bramkę Rondic’owi. Tak wiem nadepnął na linię o pół sekundy za wcześnie. Tylko nie kumam, dlaczego nie był taki skrupulatny przy bramce na 1:1. Trzy decyzje rozstrzygane przy pomocy VARu i trzy dla Wisły. I jeszcze 20 minut doliczone. Chyba mieliśmy grać aż strzelą

Marek

A gdyby twój szanowny tata w ostatniej chwili zdążył wyjąć … ?

Odpowiedź do  Marek

To by ciebie na Świecie nie było hahaha

Kamil Ż

Fakt, zagraliśmy gorzej, ale temat tego sędziego powinien być drążony bo jeśli ucichnie to będzie można robić wałki w następnych meczach, choć ta sytuacja to jest też efekt tego, że żadnych konsekwencji nie wyciąga się z kiepsko sędziowanych męeczy.
Szkoda Rondicia bo strzelił dwie a żadnej ten psikuta nie uznał.
Pomimo wad konstrukcyjnych to Wisła ma fajny stadion. Akustyka wydała mi się odpowiednia bo jak rykli jedni i drudzy to robiło to niesamowite wrażenie. Widać różnicę między naszym stadionikiem a ich stadionem, choć i tak troszkę wadliwym i przepłaconym.

DonJ
Odpowiedź do  Kamil Ż

Bo Rondič żadnej strzelić nie mógł zgodnie z przepisami – tu decyzje varu w pełni słuszne. Niestety dla nas Kos okradł nas z awansu w ostatniej minucie drugiej połowy – za to powinien zostać ukarany odsunięciem od sędziowania.

IRadosław j

Dokładnie te same refleksje .. Nasz sympatyczny obiekt strasznie nas ogranicza . Z Ladacznicą byłoby nas więcej niż Wisły na pucharze i wszyscy mówiliby o Wielkim Widzewie… Po meczu w Krakowie mam gigantyczną deprechę.. Na Widzewie jestem od 42 lat ale tak głośnego dopingu (suma z obu stron) nigdy nie słyszałem.

R2r

odwołaniie nic nie da :)
tu już centrala zamiotła pod dywanik, pizną kosowi po cichu parę meczy przerwy i sprawa przycichnie
a jak się odwołamy to jeszcze nam wydrukują następny mecz ligowy

Odpowiedź do  R2r

W MMA czy Boksie jak składasz protest to musisz za to zapłacić i prawie zawsze ta kasa przepada bo podtrzymują decyzję sędziów w piłce nożne pewnie tez to kosztuje