Raport wypożyczonych: Posucha Letniowskiego, Sypek w grze

30 listopada 2023, 10:30 | Autor:

Za nami kolejne tygodnie zmagań na szczeblu centralnym, dlatego wracamy z raportem wypożyczonych, aby sprawdzić, jak radzą sobie piłkarze wypożyczeni do innych klubów. W minionych dniach okazje do występu miał jedynie Jakub Sypek.

Pomocnik występujący na co dzień w Lechii Gdańsk wziął udział w grze kontrolnej w trakcie przerwy na mecze kadr narodowych. Gdańszczanie zmierzyli się z reprezentacją Ukrainy, a sam Sypek spędził na murawie pierwsze 45 minut, po których jego zespół przegrywał 0:1. Ostatecznie reprezentanci zza wschodniej granicy wygrali tę potyczkę 2:0. Tydzień później piłkarz znalazł się w kadrze na prestiżowy mecz z Arką Gdynia. Rozegrał w nim ostatnie 29 minut, lecz jego drużyna przegrała z ekipą z Gdyni 0:1.

Nie mamy dobrych wieści w sprawie Juliusza Letniowskiego. W przerwie na kadrę jego Ruch Chorzów grał w Sercu Łodzi z Widzewem. Jak informowaliśmy przed tym spotkaniem, widzewiak mógł wówczas zagrać, ale wiązałoby się to z koniecznością opłaty finansowej. Wówczas trener Jan Woś z tej opcji nie skorzystał. W ostatni weekend 25-latek zasiadł na ławce w starciu „Niebieskich” z Koroną Kielce, jednak nie było mu dane wejść do gry. Po golu w doliczonym czasie gry chorzowianie zremisowali ze Scyzorykami 1:1.

Raport wypożyczonych (18-26 listopada):