Raport wypożyczonych: Piękny gol Letniowskiego

14 grudnia 2023, 20:31 | Autor:

Za nami kolejny weekend, podczas którego okazje do występów mieli piłkarze Widzewa Łódź występujący na wypożyczeniach w innych klubach. W minionej kolejce show skradł Juliusz Letniowski, który zaliczył dobry występ i zwieńczył go efektownym trafieniem.

Początkowo pomocnik musiał jednak poczekać na wejście do gry, gdyż domowe spotkanie Ruchu Chorzów przeciwko Zagłębiu Lubin rozpoczął na ławce. Trener Jan Woś wpuścił widzewiaka na drugą połowę, gdy Niebiescy przegrywali 0:1. Letniowski zaliczył dobrą zmianę, a swój występ zwieńczył pięknym uderzeniem z dystansu, które w 82. minucie ustaliło wynik starcia na 2:2.

W znacznie krótszym wymiarze zaprezentował się z kolei Jakub Sypek. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich spotkaniach, potyczkę z Chrobrym Głogów rozpoczął w gronie rezerwowych. Na zieloną nawierzchnię wbiegł na ostatnie 11 minut. Po bramce strzelonej jeszcze w pierwszej części meczu jego zespół wygrał 1:0.

Raport wypożyczonych (8-9 grudnia):