Raport wypożyczonych: Dwóch widzewiaków w grze

19 września 2024, 20:57 | Autor:

Kolejne okazje do występów w meczach o punkty mieli piłkarze Widzewa Łódź, którzy przebywają obecnie na wypożyczeniach w innych klubach. W ostatnim czasie na placu gry zameldowało się dwóch czerwono-biało-czerwonych.

Już od blisko trzech tygodni na murawę nie wybiegł Dawid Tkacz. Nie jest to jednak spowodowane formą sportową zawodnika a… brakiem meczów o punkty. Najpierw na przeszkodzie stanęła przerwa reprezentacyjna, a teraz plany gry pokrzyżował kataklizm, który dotknął region Dolnego Śląska. Z tego właśnie powodu mecz Śląska Wrocław ze Stalą Mielec został odwołany.

Żywioł nie oszczędził również czeskiej Ekstraklasy, w której wciąż na debiut w barwach Slovana Liberec czeka Ivan Krajcirik. U naszych południowych sąsiadów odwołana została cała kolejka na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Słowacki golkiper wystąpił jednak w trzecioligowych rezerwach. Te mierzyły się u siebie z Ceską Lipą i pewnie wygrały 4:0, a sam golkiper rozegrał pełne 90 minut.

Wyjścia w pierwszym składzie Cartusii Kartuzy doczekał się Łukasz Plichta. Pomocnik spędził na zielonej nawierzchni 77. minut starcia z Polonią Środa Wielkopolska, a jego drużyna wygrała to spotkanie 3:2.

Raport wypożyczonych (14-18 września):