Motor – Widzew (skrót)

19 października 2024, 17:10 | Autor:

Widzew był już w Lublinie na deskach, przegrywając po piętnastu minutach 0:2, ale jeszcze w pierwszej połowie zdołał wyjść na prowadzenie 3:2. W drugiej połowie obie ekipy dołożyły po jednej bramce i widzewiacy wygrali 4:3.

Dwie bramki dla RTS zdobył Imad Rondić, jedną dołożył Fran Alvarez, a do tego samobójcze trafienie zaliczył Samuel Mraz. Skrót do zobaczenia w poniższym materiale stacji Canal+ Sport.

2 dni temu

żaden fart. Wyciągnąc z 0-2 na 4 z przodu to jednak dzisiaj pokazali jaja! BIG COHONES! Tylko ta 3 bramka to jednak katastrofa była, zeby na to pozwolić

2 dni temu

Pierwszy raz po wygranym meczu mam tak wielki niesmak. Tu trzeba bić na alarm! Gramy tragiczny piach. Z takimi kelnerami to powinno być 6:0. Trener cały czas ględzi o tej mitycznej 3 kwarcie a My nie mamy obrony. To jest parodia westernu. Ten Kastrati to psuł by akcje drugiej drużynie Widzewa .Jest beznadziejny. Żyro w reprezentacji? żart roku. Nie będę się pastwił nad Rondiciem bo swoje dziś zrobił.. ale mógł by zrobić wiele wiele więcej. Przed nami ciężkie mecze. Nie zdziwcie się jak będziemy w nich wysoko przegrywać. Myśliwiec jest jednak kopią Niedźwiedzia. Dobre wejście, z polotem, a potem brak… Czytaj więcej »