Dwóch łodzian wyróżnionych po meczu z Motorem

22 października 2024, 11:56 | Autor:

Zwycięstwo w Lublinie i wysoka dyspozycja strzelecka piłkarzy Widzewa nie uszły uwadze ekspertów. Dwóch podopiecznych Daniela Myśliwca znalazło się bowiem w opublikowanej dziś jedenastce kolejki numer dwanaście.

Wśród wyróżnionych widnieją nazwiska pomocnika Sebastiana Kerka oraz napastnika Imada Rondicia. Ten pierwszy popisał się dwoma znakomitymi dośrodkowaniami, dzięki którym łodzianie w krótkim czasie odrobili straty od stanu 0:2. Z kolei Bośniak był autorem dwóch bramek, jednej właśnie po centrze Kerka z rzutu rożnego. Jak wiadomo, to drugie trafienie Rondicia było golem numer 1500 w historii występów czerwono-biało-czerwonych w Ekstraklasie.

Dla Rondicia jest to już czwarta obecność w tym prestiżowym gronie, z kolei Niemiec znalazł się w jedenastce po raz drugi. Oprócz dwójki widzewiaków, duet swoich przedstawicieli wprowadzili też Lech Poznań i Legia Warszawa. Po jednym reprezentancie w tym gronie mają natomiast Piast Gliwice, Raków Częstochowa, Radomiak Radom, Jagiellonia Białystok i Górnik Zabrze.

5 dni temu

To pracowity i zaangażowany piłkarz, ale napastnik raczej przeciętny. Strzela jedną bramkę na trzy OKAZJĘ, ma liczby bo wciąż gra, nikt inny prawie nie dostaje szansy, kilka minut z reguły. Sobol z Lechią dostał 1 minutę regulaminowego czasu, co możesz wtedy pokazać?
Tak wiem Hamulic dostał prawie 30 minut ostatnio, pierwszy raz, bo wcześniej średnio 5-8 minut.

Maniek
6 dni temu

Jak tak dalej pójdzie to Imad zostenie królem strzelców w ekstraklapie (6 goli w ostatnich 7 meczach), brawo dla zawodnika i trenera, jak widać ciężka praca popłaca.

fazi
Odpowiedź do  Maniek
6 dni temu

Tak się nie cieszmy bo zaraz Szefowie go gdzieś opchną bo dostaną 1 czy 2 miliony euro o po ptokach.

Mati
Odpowiedź do  fazi
5 dni temu

Patrząc na to że Ciganiks poszedł do Szwajcarii TYLKO za 230 tys. euro to za Rondica wystarczy 400-500 tys. i już go sprzedadzą…

Poza tym to pracowity i zaangażowany piłkarz, ale napastnik raczej przeciętny. Strzela jedną bramkę na trzy OKAZJĘ

Jura
6 dni temu

Piękny tydzień po zwycięstwach Wisły w piątek, Widzewa w sobotę i wczoraj Ruchu :)

gruz200
Odpowiedź do  Jura
6 dni temu

Co mnie obchodzi Wisła, z całym szacunkiem do historii Białej Gwiazdy? Mam się cieszyć z ich zwycięstw po tym jak jeszcze niedawno jej kibice mieszali nas z błotem w komentarzach gdy próbowaliśmy zwrócić uwagę piłkarskiego środowiska na krzywdę jaką wyrządził nam sędzia Kos i pisaliśmy prawdę, że awansowali tylko dzięki niemu?

Last edited 6 dni temu by gruz200
Jura
Odpowiedź do  gruz200
6 dni temu

Nie przejmuj się komentarzami Januszy, na WTM też jest ich dużo.

Lepiej obejrzyj sobie jakiś mecz w Krakowie i posłuchaj, jak cały młyn skanduje „łódzki Widzew” :)

Last edited 6 dni temu by Jura
Edd
5 dni temu

Skanduje bo im mniejszość tak każe, a jak się tej mniejszości przestaną opłacać biznesy to się skończy skandowanie i cała ta „przyjaźń”, nie takie relacje już upadały a nawet momentalnie zamieniały w nienawiść, cała ta scena kibicowska to jedna wielka obłuda :)

Kamil Ż
5 dni temu

My im też nie byliśmy dłużni…

Bench Warmer
6 dni temu

To teraz ciekawa sytuacja, bo na pierwszym miejscu są ex aequo Rocha i Rondić – po 4 razy w 11. Po 3 nominacje mają: Jędrych, Ghiță, Jean Carlos, Afonso, Ishak i Källman. W przypadku jedenastki kolejki wg Gol24, Imad był nominowany po raz trzeci, Rocha jest samodzielnym liderem z 4 nominacjami, na drugim miejscu: Jędrych, Afonso, Gorgon, Imaz, Kolouris, Ishak i Rondić. Jeśli chodzi o jedenastkę 12. kolejki wg Flashscore (która, jak zauważyłem, nie jest sporządzana w oparciu o oceny na Flashscore), tu również Rondić został nominowany po raz 4. i jest liderem wspólnie z Sáčkiem, Rochą i Hoticiem. Po… Czytaj więcej »

6 dni temu

Napiszę coś kontrowersyjnego, ale spodziewałem się więcej po Gikim. Taki aspekt bramkarskiego rzemiosła jak gra na przedpolu to bramkarz, którym interesował się Bayern (nawet jeśli tylko do podawania piłek Neuerowi) powinien mieć lepiej opanowany. Mógłby po prostu pewniej wychodzić do dośrodkowań.

Krylo
Odpowiedź do  Filip
6 dni temu

Dokładnie też to zauważyłem. Giki jest jak przyspawany od meczu z Śląskiem kiedy podyktowano dziwnego karnego przestał praktycznie wychodzić do dośrodkowań.

Marko
5 dni temu

On nigdy nie grał dobrze na przedpolu gdy oglądałem Bundesligę wolał trzymać się gry na linii.