Porażka juniorów z SMS

6 września 2016, 19:04 | Autor:

Widzew1997_1998

Po dwóch wygranych spotkaniach piłkarzom Widzewa z rocznika 1998/1999 doznali pierwszej porażki w nowym sezonie. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego ulegli we wtorkowym spotkaniu rówieśnikom z łódzkiego SMS-u.

Mecz rozgrywany był na boisku przy Milionowej. Lepiej weszli w niego widzewiacy, którzy już w 7. minucie, po trafieniu Grzegorza Brochockiego, objęli prowadzenie. Plan Grzeszczakowskiego posypał się jednak przed przerwą, bowiem w ostatnich czterech minutach pierwszej połowy SMS strzelił dwa gole.

Zaraz po zmianie stron gospodarze podwyższyli na 3:1 i trzeba było gonić wynik. W 55. minucie kontaktową bramkę strzelił Artur Amroziński, jednak kilka chwil później rywale trafili po raz czwarty, ustalając wynik spotkania.

W niedzielę Widzew czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Do Łodzi przyjedzie lider rozgrywek i triumfator sprzed roku – Ceramika Opoczno.

SMS Łódź – Widzew Łódź 4:2 (2:1)
Gole dla Widzewa: 7′ Brochocki. 55′ Ambroziński

Stawski (46′ Uszyński) – Brochocki (72′ Mąkosza), Danaburski, Gosik, Janowski (53′ Małowski), Miasopust (46′ Amroziński), Oliński (46′ Marcinkowski), Pipczyński, Reszta, Rusin (46′ Saliński), Sieroń (58′ Marcioch)