Motor Lublin – Widzew Łódź 3:4 (2:3)

19 października 2024, 16:42 | Autor:

Szalone emocje w wyjazdowym meczu z Motorem Lublin! Drużyna Widzewa przegrywała 0:2, by na przerwę zejść z prowadzeniem. W drugiej połowie podwyższyli wynik, ale w końcówce stracili trzeciego gola i do końca musieli drżeć o punkty. Na szczęście, utrzymali korzystne rozstrzygnięcie i pokonali beniaminka 4:3!

Widzewiacy przystąpili do tego spotkania z dwiema zmianami w wyjściowej jedenastce. Obie nastąpiły na bokach obrony, czego można było się spodziewać. Ze względu na aktywność reprezentacyjną w ostatnim czasie Marcela Krajewskiego i Samuela Kozlovskyego uznano, że obaj usiądą na ławce rezerwowych, a ich miejsca zajęli Lirim Kastrati oraz Luis Silva. Po przeciwnej stronie znaleźli się natomiast znani z gry dla RTS obrońca Sebastian Rudol oraz pomocnik Marcel Gąsior.

I właśnie zmieniona linia defensywna dopuściła się ogromnego błędu już w pierwszych sekundach meczu. Na spalonym próbowano złapać Michała Króla, ale ten uniknął ofsajdu, podał do Piotra Ceglarza, który z bliska zdobył jedną z najszybszych bramek w historii Ekstraklasy! Goście byli początkowo tym faktem totalnie zaszokowani, więc lublinianie próbowali iść za ciosem, osiągając przewagę. W 8. minucie Król przymierzył zza linii pola karnego i chybił naprawdę nieznacznie. Sześć minut później było już 2:0 dla Motoru. Zaczęło się od błędu Juljana Shehu, naprawionego faulem, po którym dobre dośrodkowanie wykonał Bartosz Wolski, a głową Rafała Gikiewicza pokonał… Rudol! Warto jednak docenić, że nie celebrował tego faktu.

Czerwono-biało-czerwoni konkretnych okazji do strzelenia gola za bardzo w tym fragmencie spotkania nie mieli. Małą nadzieję można było mieć, gdy z ok. 20 metrów z rzutu wolnego uderzał Sebastian Kerk, lecz zrobił to niecelnie. Dopiero w 22. minucie uśmiechnęło się do nich szczęście. Kerk wrzucił piłkę z rzutu rożnego, głową trącił ją napastnik rywali Samuel Mraz, pokonując własnego golkipera! To nieco przypadkowe trafienie było momentem zwrotnym zawodów, bo trzy minuty później na tablicy wyników znów był remis! Ponownie korner wykonywał Kerk, idealnie w powietrze wyskoczył Imad Rondić i pokonał Kacpra Rosę!

Od tego momentu wyrównał się nie tylko rezultat, ale i obraz gry. W 37. na prowadzenie mogli jednak wrócić miejscowi piłkarze. Płaski techniczny strzał oddał Ceglarz, lecz wolno lecąca piłka minęła słupek i skończyło się na strachu. Swoją okazję miał też Jakub Sypek, lecz obrońca zdołał go zablokować. W 42. minucie lublinianie postanowili raz jeszcze wręczyć gościom prezent z okazji 19 października. Tym razem fatalnie pomylił się Rosa, do którego dobiegł Rondić i zabierając mu piłkę wpakował ją do siatki. Choć po koszmarnym starcie wydawałoby się to nierealne, łodzianie zeszli na przerwę prowadząc 3:2!

Mimo, iż brzmi to nieprawdopodobnie, druga połowa mogła zacząć się identycznie, jak pierwsza. Motorowcy znów błyskawicznie dostali się z futbolówką w pole karne łodzian, a akcję strzałem przy słupku kończył Mraz. Na szczęście, Gikiewicz poradził sobie z tym wyzwaniem. W odpowiedzi pokazał się Fran Alvarez, uderzając z powietrza z dystansu. Gdyby piłka wpadła w górny róg bramki, a nie ją nieco minęła, mielibyśmy mocnego kandydata do gola sezonu. Celny, ale niezwykle niewymagający strzał zaliczył z kolei Christopher Simon. W 56. minucie prowadzenie widzewiaków zostało jednak podwyższone. Udaną indywidualną akcję przeprowadził prawą stroną Sypek, odegrał do Alvareza, a ten skutecznie znalazł lukę i posłał piłkę obok bezradnego Rosy!

Zespołowi Myśliwca wciąż było jednak mało. Wyraźnie przebudzony po dość anonimowym występie w pierwszej połowie Alvarez podał prostopadle do Rondicia, a bośniacki napastnik poszukał hattricka, lecz w tym przypadku zatrzymał go Rosa. Chwilę później szkoleniowiec dokonał jednocześnie trzech zmian, wpuszczając na murawę Kozlovskyego, Antoniego Klimka oraz Jakuba Łukowskiego. Ich zadaniem było zapewne „dokręcenie śruby”, ale to Motor zabrał się do pracy, szukając trafienia kontaktowego. W jednej z akcji doskonale spisał się Gikiewicz, ratując przed takim obrotem spraw. W innej zbyt mocno piłkę wypuścił sobie Sergi Samper i „Giki” dzięki temu był przy niej pierwszy.

Kwadrans przed końcem na boisku pojawił się Said Hamulić, co sprawiło, że przyjezdni zmienili system taktyczny na 4-4-2. Zmian dokonywał również Mateusz Stolarski i po jednej z nich mógł być z siebie bardzo zadowolony. Po zaledwie kilkudziesięciu sekundach wprowadzony Kacper Wełniak wyprzedził Mateusza Żyrę i strzelił kontaktową bramkę. Prowadzący zawody Damian Sylwestrzak konsultował się jednak z sędziami VAR, a ci po sprawdzeniu powtórek dopatrzyli się pozycji spalonej lubelskiego napastnika i wciąż było 2:4!

Można było odnieść wrażenie, że anulowany gol podciął skrzydła przeciwnikom, co znów starał się wykorzystać Imad Rondić. Najlepszy strzelec RTS w 83. minucie mógł po raz trzeci posłać piłkę do siatki, ale uderzył na siłę i wyraźnie chybił! Dużo bliżej powodzenia był Shehu, który z dystansu trafił w boczną siatkę. Po raz kolejny zaatakował więc rywal i tym razem złapał kontakt! Znów w polu karnym piłka odnalazła Wełniaka, któremu VAR radości już nie zmącił. W końcówce zrobiło się więc bardzo nerwowo, tym bardziej, że Sylwestrzak przedłużył emocje aż o sześć dodatkowych minut!

By pilnować rezultatu, widzewiacy uciekali się do różnych środków. Shehu obejrzał żółtą kartkę za taktyczny faul, a Myśliwiec wprowadził do gry dobrze czującego się w powietrzu Kreshnika Hajriziego, który interweniował wślizgiem we własnej szesnastce! Na szczęście udanie, choć ryzyko było olbrzymie. Co oczywiste, Motor nie odpuszczał walki o choćby jeden punkt. Mnożyły się stałe fragmenty, które mimo sporych nerwów nie przynosiły efektów. Ostatecznie udało się utrzymać wynik do końcowego gwizdka!

Po czterech kolejnych wyjazdowych spotkaniach bez zwycięstwa, drużyna znów wróci na Piłsudskiego z trzema punktami. W następną niedzielę na swoim stadionie podejmą Górnik Zabrze

1′ Ceglarz, 14′ Rudol, 86′ Wełniak – 22′ Mraz (s), 25′, 42′ Rondić, 56′ Alvarez

Motor:
Rosa – Stolarski (76′ Wójcik), Rudol, Najemski, Palacz (63′ Luberecki) – Wolski, Samper, Simon (63′ Scalet) – Król (56′ N’Diaye), Ceglarz – Mraz (76′ Wełniak)

Rezerwowi: Bartnik – Bartos, van Hoeven, Gąsior

Trener: Mateusz Stolarki

Gikiewicz – Kastrati, Żyro, Ibiza, Silva (61′ Kozlovsky) – Alvarez, Shehu (90+2′ Hajrizi), Kerk (74′ Hamulić) – Sypek (61′ Łukowski), Cybulski (61′ Klimek) – Rondić

2 dni temu

Ktos usilnie promuje tego Larima.Menadzer?

WIDZEWIAK
2 dni temu

Wiekszego wstydu jak stracic bramke w pierwszej akcji ze spartakusem to nie mozna ogarnac.

2 dni temu

Bo Motor Lublin upadl kilka lat temu i powinien zaczac od nowa chyba od A-klasy ale przejal licencje od grajacego wowczas w 3 lidze(zwanej druga) Spartakasa Szarowola.Tak wiec obecny Motor to cos jak Amica Poznan.

DonJ
2 dni temu

Wnioski po meczu:
Skrzydła nie istnieją. Słaby Sypek i Cybulski są lepsi niż beznadziejny Klimek i niewidoczny Łukowski.
Wielki niefart, że wszyscy skrzydłowi są pod formą.
Boki obrony też słabe, ale dobra zmiana Kozlovskiego i Hajriziego.
Świetny środek pola, a Rondić wreszcie strzelił głową. ;)

Marek
2 dni temu

Został Kastrati…nie bylo spalonego..

WIDZEWIAK
Odpowiedź do  Marek
2 dni temu

Najgorsze jest,ze ci,ktorzy obecnie graja w pierwszej jedenastce,moze nie wszyscy ale wiekszosc,sa w kiepskiej formie ale jak wygraja to jest narracja,ze przeciez wygrali.

hahahaha
2 dni temu

XDDDDDDDDDDDDD co za kompromitacja

WIDZEWIAK
Odpowiedź do  hahahaha
2 dni temu

Jak mozna sciagac z boiska przyzwoicie grajacego Kerka?

ZIBIKIMG
2 dni temu

nabiegał sie proste!

santana
2 dni temu

Bravo Daniel.Dobrze,że nie ma więcej powołań do różnych reprezentacji,bo byśmy grali rezerwami.

WIDZEWIAK
Odpowiedź do  santana
2 dni temu

A kto wie czy te rezerwy nie zagralbyby duzo lepiej.

2 dni temu

Myśliwiec do końca rundy jesiennej dzięki tobie będziemy w strefie spadkowej. Krajewski, Klimek, Kozlowski, Łukowski na ławce. Jawny sabotaż.

gerwazy
Odpowiedź do  Wolność słowa
2 dni temu

A teraz dla odmiany prowadzą… To co, będziemy na podium?

Kamyk
2 dni temu

??????

aMATOR1910
2 dni temu

Oglądałeś dzisiaj Klimka? Miał po wejsciu na boisko z 5 niecelnych podać…. Bardzo lubie tego chłopaka ale nie dziwie się że nie gra.

Polska
Odpowiedź do  aMATOR1910
2 dni temu

Zgadzam się dał słabą zmianę, ale właśnie dlatego że dostanę mało minut nie jest w formie. To błędne koło. Myśliwiec powinien bardziej rotować zmianami na skrzydłach, bo stawiając na Cybula i Sypka niszczy Klimka i Łukowskiego.

Aga
1 dzień temu

Nie gra bo moze grac tylko 11

Reminiio
2 dni temu

Myśliwiec wypad. Kastrati, Cybul, Sypek zabierz ich że sobą. Jesteś skończonym id…, że Krajewski nie może zagrac!!!

Reminiio
Odpowiedź do  Reminiio
2 dni temu

Jak dobrze, że nie jesteśmy drużyna jak europejskie czołówki, bo jakby 7 np pojechało na kadrę, to byśmy musieli odwołać mecz:)))))))

gerwazy
2 dni temu

Fakt, że od meczu z Piastem grają jak DZIADY (z tak słabą drużyną jak Korona nie przegrywa się przypadkiem), ale żeby od razu, przy każdym dołku formy zwalniać trenera?
To zabrakłoby trenerów, których można zatrudnić.
Wypad należałoby zrobić temu, kto wciąż skąpi kasy na jakieś sensowniejsze wzmocnienie.

Reminiio
Odpowiedź do  gerwazy
2 dni temu

On nie jest złym trenerem, tylko zaraz braknie mu wyników. A poważniej, wkur….mnie jak wszystkich decyzje kadrowe. Mamy potencjał, ale on blokuje go.

Logan
2 dni temu

A ja uważam, że Myśliwiec powinien być dziennikarzem, nie trenerem. Dużo filozofii, mało wyczucia .

fan
2 dni temu

Krajewski już z Koroną pokazał…

WIDZEWIAK
2 dni temu

I my chcemy walczyc o puchary?O utrzymanie bedzie trudno.

gerwazy
2 dni temu

Tylko fantasta mógł pleść o pucharach, nawet w obliczu awansu do nich Śląska.

PIOTRO
2 dni temu

O żesz ku..a mać. Kolesie znów zostali w autokarze.

Roman
2 dni temu

K,,,,,a co jest , 1 minuta i w plecy ,,, panie Myśliwiec kończ waść a wstydu oszczędź

2 dni temu

Kto katastrati ten gość to nawet w A klasie by się niezalapal. Serce krwawi jak takie wynalazki są opłacane i hańbią nasz Widzew

Boli
2 dni temu

Więcej wolnego! Panie Myśliwiec opuść pan ten las już!

Jerzy
Odpowiedź do  Boli
2 dni temu

Powinni ograniczyć się tylko do rozgrzewki przed meczem.

Nemo
2 dni temu

No to weszli w mecz idealnie – a trener dalej idzie w zaparte- czyli Cybul w podstawie

RysiekbratRomana
2 dni temu

Kastratai od pierwszej minuty już się zaprezentował od pierwszej minuty

bruno
2 dni temu

Widać , że mocno Myśliwiec z chłopakami w przerwie na reprezentację potrenowali…. Kastrati już zawalił bramkę. Szykuje się pogrom … Jak dla mnie białe chusteczki dla trenera.

Nemo
2 dni temu

Czyli jak wyrokował prześmiewczy trener motoroweru lublin – gramy o pierwszą piątkę – tylko niestety tej dolnej tabeli – brawo Stamirowski – jaki pań taki kram

Logan
Odpowiedź do  Nemo
2 dni temu

Gramy dobrze, brakuje skrzydeł, reszta jest całkiem ok.

YayaToure
2 dni temu

Myśliwiec natychmiast do dymisji!

Konrad73
2 dni temu

Myśliwiec 14 minuta i 0-2.Kolokwialnie powiem -skończ Pan wstydu oszczędź.

KNZ
Odpowiedź do  Konrad73
2 dni temu

45minuta i 2:3 tacy z Was Kibice, już byście wyjebali wszystkich po kolei, pozbierali się i grają naprawdę fajnie, Kerk Rondic bardzo dobry mecz

Logan
Odpowiedź do  KNZ
2 dni temu

Świetnie, a zostawiłeś komentarz jak Widzew przegrywał w 15 minucie 0-2 ?

2 dni temu

Proponuję w najbliższym tygodniu 6 dni wolnego.

2 dni temu

Jestem juz zmęczony brakiem zmian u tego trenera, i co w 70-80 wpuści zmiany ? A hamulic dostanie 3-4 minuty ?

Nabuchodonozor
2 dni temu

Dlaczego wynik mnie nie dziwi? Nasciagalo sie szrotu, do tegi szrot na lawie trenerskiej… Wynik mogl byc tylko jeden.

2 dni temu

I dalej bedziecie bronić trenera i Cebula, Sypka I inne debilne decyzje. I atakować, że ja i większość się czepia, jesteśmy malkontentami. Dzis wpier…z górnikiem może cudem remic, legia baty i jesteśmy w tej waszej top 5 , ale OD KONCA W TABELI. TEPOGLOWY WYPIER….

Reminiio
2 dni temu

Co za chorągiewy i nie myślący sami. Tu jest taka dziecinada i chorągiewki, że koszmar. Jak przegrywaliśmy i napisałem trener out nagle 30 plusów, po porażce minusy. To jak, albo się jest zavtrenerem albo nie. Dziecinada.
I tak we wszystkich komentarzach nie tylko moich, było w chust plusów nagle minusy;)))) Zapewne jak przegrywaliśmy to wszyscy bluźnili i wyrzucali trenera teraz zmiana teorii. Chwala za wygraną, ale zdania nie zmienię jak dzieci, że osłabia zespół i nie wykorzystuje potencjału w ofensywie.

Last edited 2 dni temu by Reminiio
Widzew-Rapid, byłem tam....
2 dni temu

Spokojnie, jest jeszcze trzecia tercja. Wejdzie gong, wisienka na torcie w portfolio wichniarka i to będzie kropka nad i. Serce krwawi, jak się na to patrzy.

Reminiio
Odpowiedź do  Widzew-Rapid, byłem tam....
2 dni temu

Może trzeba mu powiedzieć, że w pilce są dwie połowy. On myśli, że w trzeciej tercji jak w hokeju zrobi zmiany , stąd nie wpuszcza najlepszych , bo vzasu brak.

Marek
2 dni temu

Nie da się na to patrzeć..Pan9owie Prezesi..MYSLIWIEC JEST DO ZWOLNIENIA NATYCHMIAST…puki nie jest za późno..

Reminiio
2 dni temu

Sypek i Cybul byli przy pilce. Pierwszy raz to pisze w życiu. Ale niech dzisiaj będzie lekko piątka, może ktoś go ustawi do pionu, wywali badz kibice w końcu na meczu zareagują!!!!

daan
2 dni temu

Jeśli przegramy, to będzie 3x razy więcej komentarzy i głównie teksty typu „Myśliwiec wypad do tej swojej legii”. A gdybyśmy wygrali ten jeden mecz, to większość wpisów by była w stylu „no to gramy o puchary”. Ech…

Reminiio
Odpowiedź do  daan
2 dni temu

Ale ja NIE CHCE NP PUCHAROW. Chcę najlepszego składu i zwycięstw z drużynami w zasięgu typu mielec, korona, lechia…

Tangur
2 dni temu

Kiedy odpuścimy z tym wynalazkiem w postaci Kastratiego? Wygląda to jakby miał w kontrakcie X minut do zagrania i na siłę go wystawiają.

Logan
Odpowiedź do  Tangur
2 dni temu

My to sobie możemy coś odpuszczać…., to trener decyduje i koniec dyskusji.

Tomek 66
2 dni temu

2:0 co za łamagi i w ataku i w obronie.Myśliwiec do usunięcia. Do widzenia panie Niedźwiedź 2. Następny filozof trenerski. Pieprzony „nowator”.

FKa
2 dni temu

Widać że chłopaki odpoczywali w przerwie reprezentacyjnej. Widać efekty tej taktycznej zagrywki!

daro
2 dni temu

co tu sie wyprawia szok

Reminiio
2 dni temu

O zesz k….dwie bramy że stałych fragmentów, super. Tylko nie pieprzyc, hdzie są malkontenci teraz przy remisie póki co, bo chyba widać co się dzieje.

2 dni temu

Komentator: czy Cybulski w końcu pojdzie na przebój, aż się prosi…

Reminiio
2 dni temu

I , vzy Cybulski w końcu wejdzie w drybling…Nie, żebym się czepiał. Brawo prowadzimy.

Logan
2 dni temu

Kiedyś pójdzie, ale chłopak jeszcze nie jest gotowy na takie granie w ekstraklasie. Wspierajmy Kamila bo to w końcu nasz zawodnik !

Reminiio
2 dni temu

Racja, ale spójrz jak blokowany jest nasz potencjał zbprzodu.
To samo tyczy się Sypka. Mecze mogłyby być zwycieskievi na spokojnie. Jak wygrywamy to jedna bramka.

Logan
2 dni temu

Masz rację, ale to nie wina Kamila… Wspierajmy młodych Widzewiaków, wytykajmy trenerowi, który swoimi decyzjami krzywdzi zawodnika….

urek
2 dni temu

Jest koniec pierwszej połowy, a ja napisze: wariaty!

2 dni temu

Gdyby grali Klimek i Łuko, to nikt w lidze nie straszny.

Andrzej
2 dni temu

Ano to, że można było tego uniknąć

Janek
2 dni temu

A jak będzie to zobaczymy. Powinno być 3:0. 2 bramki to ewidentne błędy Gikiewicza. Kiedy nie trzeba wychodzi daleko z bramki, a teraz właśnie powinien wyjść to 3-4 metry do przodu.
Ale jest dobrze jak takie tempo utrzymają powinno być 5:2

Logan
2 dni temu

Jęczymy bo oczekujemy, że Widzew z takimi marnymi drużynami nie będzie tracił głupich bramek i miał mecz pod kontrolą. Tylko zwycięstwo, RTS tylko zwycięstwo !!!

hubertinio

Ale Widzew to jest podobna półka, środek tabeli ekstraklasy. Czym to jest poparte ze ma grać duzo lepiej?
Wygrał? wygrał!

WIDZEWIAK
2 dni temu

Nic na to.Tracimy bramke w pierwszej akcji co tylko swiadczy o tym,ze mamy mizerna obrone.Jesli dzisiaj wygramy to tylko dlatego,ze Spartakus jest slabszy.O ile wygramy bo mecz jeszcze sie nie skonczyl.

PIOTRO
2 dni temu

Krytyka jest potrzebna. Początek to był dramat. Ale chylę czoła za to, co zobaczyliśmy później. I o to właśnie chodzi. Posiadanie piłki… to coś, co mnie zachwyca. Krytykowałem słusznie. Ale teraz szacun.

Stef
2 dni temu

Dzisiaj Imad Pan Piłkarz! oby dowieźli zwycięstwo !

EPJ
2 dni temu

dobrze, że mam twardą psychikę i nie wyłączyłem meczu po pierwszych 15 minutach :D

• 0 – 15 minuta: buuu
  • 15 – 45 minuta: fcking yeaaah :D

ciekawe co się będzie działo w drugiej połowie

Reminiio
2 dni temu

2-0 to jednak bardzo niebezpieczny wynik…ale, że Imad z głowy…

WIDZEWIAK
2 dni temu

To,ze prowadzimy do przerwy 2:3 ze Spartakusem Szarowola nie zmienia tego,ze mamy bardzo kiepski zespol.Co w pierwszym skladzie robi Kastrati albo Cybulski?O ile pozycje tego drugiego rozumiem poprzez wymogi mlodziezowca tak obywatel Kosowa jest zbyteczny w naszej druzynie.Poza tym nie tylko on.

Logan
2 dni temu

Mamy całkiem dobry zespół, ustawienie i dobór personalny jest często bardzo niezrozumiały….

2 dni temu

Niestety u Antka widać brak gry…w formie ten strzal poszedłby po widłach.

Konrad73
2 dni temu

Zgadzam się

Stef
2 dni temu

Dziś masz odpowiedz. jaki brak gry? a treningi 5 x w tygodniu po 1,5 godz to brak gry? Dzisiaj zagrał 30 min, Cybul 60, czyli raptem 30 min więcej niż Klimo w całym tygodniu, bo w treningu po równo trenują. Klimo na pewno nie był lepszy od Cybula, choć ten też zdecydowanie powinien odważniej zagrać, to co mówił komentator to dziś pełna racja. Zbyt zachowawczo, powinien bardziej bezczelnie jak to robił w zeszłym sezonie i chocby z lechem w tym.
Sypek tez dzisiaj lepiej od Łuko, i do tego asysta.
Chyba jednak treneiro wybiera możliwie najmocniejszy skład do pierwszej 11.

Reminiio
Odpowiedź do  Stef
2 dni temu

Ty naprawdę nasz coś z głową. Porównujesz treningi do meczu. Ja pier….grakes w piłkę czy play station . Bardziej śmiesznego porównania nie widziałem. Jesteś tak dziecinny i infantylny. Żal mi Cię dziecko . Klinek 230 minut, z reguly końcówki, Cybul 630 minut…to samo Sypek, teraz będziesz się spuszczał, że W KONCU zrobił asystę. No brawo, tylko niech to powtórzy w co drugom meczu. I twoje pieprz…ze zagral TYLKO 30 minut więcej, czyli 2 razy aż!!!! Tu jest taka dziecinada i chorągiewki, że koszmar. Jak przegrywaliśmy i napisałem trener out nagle 30 plusów, po porażce minusy. To jak, albo się jest… Czytaj więcej »

Stef
2 dni temu

Ja o konkretnym dzisiejszym meczu a ten znowy farmazony z całego sezonu sadzi. Dzisiaj zmiany pokazały, że wybór pierwszej 11 był dzisiaj uzasadniony. Klimo i Łuki nic lepiej nie zagrali pomimo podmęczonego przeciwnika. I tyle w temacie!
A miejscem gdzie walczysz o pierwszy skład są przede wszystkim treningi + to co pokażesz w meczu. I to tu muszą rywalizować ze sobą zawodnicy. Sztab widzi ich na co dzień i ma najlepsze rozeznanie, kto zasługuje na wyjście w podstawie. Trener na pewno samobójca nie jest.

Reminiio
2 dni temu

Ty jednak jesteś uposledz….łudziłem się, ale po raz kolejny potwierdziłeś swoje opóźnienie.

KNZ
2 dni temu

Klimek nie jest w niczym lepszy od Sypka. Na tym forum jest wielu zwolenników Jego talentu, a może jeden ukrywający się pod wieloma nickami. To, że nie gra niczego nie tłumaczy Shehu nie grał pół roku i posadził Hanouska na ławce, bo po prostu na tę chwilę jest od Niego lepszy. Klimek dzisiaj i nie tylko pokazał, że wnosi mniej od Sypka, Cybulski wiadomo trochę inna bajka, bo ma status młodzieżowca. Podobnie zresztą jest z Hamulicem, Rondic jest w dobrej formie, dzisiaj chyba najlepszy na boisku, więc Hamulic zaczyna na ławce. Mozna pisać o nim drewniak i jeszcze inne rzeczy,… Czytaj więcej »

Reminiio
2 dni temu

Dla druzyny gratulacje. Natomiast jesteś kolejnym kosmita, jeśli porównujesz vzas gry 236 min Klimka do 667 Sypka. To samo Łuki, bez gry obniża formę.

Logan
2 dni temu

A ty skąd to wiesz, że Klimek nie jest w niczym lepszy od Sypka ? Masz jakieś tajne, dla innych niedostępne informacje ? A może jakimś prorokiem jesteś i nam objawisz prawdę objawioną ? Nie ? To zamknij puchę człecze….

Last edited 2 dni temu by Logan
KNZ
2 dni temu

Mógłbym Ci odpisac skąd wiem, ale dyskusja musi miec jakiś poziom, a Twoja wypowiedź tego nie gwarantuje.

Reminiio
2 dni temu

Jak możesz go oceniać widząc go z reguly na kawce badz trybunach.

KNZ
2 dni temu

Ale on przecież pojawiał się na boisku, w większym lub mniejszym wymiarze czasowym i w lidze i w pucharze, więc chyba można wyroić sobie jakieś zdanie, subiektywne oczywiście i nie musisz się zgadzać. Po za Cracovią, gdzie rzeczywiscie przyczynił się do wygranej, to były raczej przeciętne występy. Z jakiegoś powodu tych minut jest mało. Nie uważam, że to zły piłkarz, ale co stoi na przeszkodzie, żeby wyszedł i w każdym meczu dał zmianę, jak z Cracovią, pewnie wtedy to On pojawiałby się od pierwszej minuty. Na tę chwilę wychodzi na boisko i nie daje nic ponad to co Sypek.

Sławek
2 dni temu

Jbc tego sędziego jak piłkę przejęliśmy to dopiero zakończył gdyby motor prowadził akcje czekał by do końca.

Wasiu
2 dni temu

No i co płaczki , tacy jesteście kibice Widzew gra do końca a prawdziwy kibic wierzy w drużynę do końca wstyd Panowie że tak obrażacie drużynę .

Robert
Odpowiedź do  Wasiu
2 dni temu

I jak dalej to widzisz ..z ległą czy nawet z górnikiem . Grę w obronie , Sypek i Cybulski grają od początku bo dobrze presją i 15 minuta i 0-2 czyli te bajki można odłożyć na półkę. Do przodu to już ich nie ma w ogóle .

Reminiio
2 dni temu

Taki mądry też byłeś jak przegrywaliśmy, jak większość madrali. Poczekaj jest teraz górnik i legia.Szkoda, że nie ma kamer i mikrofonów jak przegrywaliśmy, u tych wszystkich którzy teraz udają znawców, bo wygralismy.

mhcmc
2 dni temu

Reminiio, chodzisz na wszystkie mecze, czy idąc na mecz idziesz z nastawieniem, że dziś Widzew przegra? Jeśli tak to taka forma masochizmu? Ja idąc na mecz wierzę w zwycięstwo

Reminiio
Odpowiedź do  mhcmc
2 dni temu

Chodzę z myślą o zwycięstwie. Tylko po 15 minutach zwatpilem i byłem wkurw….mały procent kibicow wierzył, a po fakcie kozakuja.

sebaaaa
2 dni temu

początek dramat dziek ibogu ta bramka samobój na 2-1 pomogła . cebulski znowu katastrofa ale klimek tez . ostatnie minuty gramy amatorsko zwłaszcza giki zamiast pałować na dwie 9 w ataku wkłada na konia bocznych zmęczonych obrońców. pochwale Rondić nie zawsze mi sie podoba jego gra ale dzis duzy plus . Kerk to samo szkoda ze boki mamy słabe dalej . ale ciesza te 3 punkty w koncu .

Konrad73
Odpowiedź do  sebaaaa
2 dni temu

Antkowi brakuje minut w meczu, gdyby dostawał tyle co Cybul zapewne miałby by dziś bramkę i asystę.

Logan
2 dni temu

U Klimka ewidentnie brak ogrania, ale ten ciąg na bramkę i pewność siebie imponująca…. Takich wojowników jak Antek w tym Klubie trzeba więcej !!!

Stef
2 dni temu

Dzisiaj wszyscy krytycy Rondicia pod stadion wieczorem i na rekach do domu zanieśc! :)

Logan
2 dni temu

Według Ciebie Rondić jest dobrym napastnikiem ?

Stef
2 dni temu

to nie jest wirtuoz, ale jaja i płuca ma i jednak drużynie sporo daje. a dzisiaj MVP. Liczby już chyba lepsze od Jordiego na tym samym etapie.

Krzysztof
2 dni temu

Kiedy czytam wasze wpisy to po prostu wstyd mi za frustratow… Myśliwca trzeba na rekach nosic za gre,jesli chcecie krytykowac to róbcie to w kierunku Wichniarka ktory nie kupuje tych ktorych trener chce np Rudol

mhcmc
Odpowiedź do  Krzysztof
2 dni temu

W temacie transferów ostatnie słowo należy do Stamirowskiego. Nie do trenera, nie do dyrektora sportowego, ale do właściciela – niestety. W przeszłości było przynajmniej 2-3 zawodników, którzy już byli dogadania z Widzewem i transfer nie doszedł do skutku, bo właściciel nie wyraził zgody. Takimi graczami byli np Dominik Marczuk, czy Peter Pokorny.

Reminiio
2 dni temu

Których strasznie szkida. I stowarzyszenia ma swój głos…

valar
2 dni temu

Bardzo ważne 3 punkty! Brawo!
Dziękuję Panie trenerze za zmianę Antka Klimka. Już wiem dlaczego nie biega w wyjściowym składzie.

Ava
2 dni temu

Udało się wrócić z 0-2 i wygraliśmy mecz i to tyle z pozytywów. Liczba głupio straconych goli jest zatrważająca. Mecz w mecz dostajemy bramkę, można powiedzieć że nasza obrona nie istnieje… Jedyny z obrońców który coś jeszcze gra to Żyro, do niego można mieć najmniej pretensji, Giki kolejny słaby mecz, na przedpolu żadnej piłki złapanej, przy golach na 2-0 i 3-4 mógł się lepiej zachować, z chwytem też coś nie tak bo znowu wypluł piłkę przed siebie, gdyby nie spalony to wszyscy wiemy jakby to się skończyło, może zamiast gadania głupot we wywiadach czas wziąć się za treningi bo komuś… Czytaj więcej »

Logan
Odpowiedź do  Ava
2 dni temu

Fajnie to wszystko opisałeś, ja mogę się tylko podpisać pod wszystkim. Brawo !

chess
2 dni temu

1500 gol Widzewa w historii strzelony jajami Rondicia ,Szacun :)

Lutek
2 dni temu

Niestety Antek kolejny raz słabiutko, już wiadomo czemu trener go nie wystawia.

łysy
2 dni temu

Mozna marudzic na Rondicia ale robi robote. Ile kosztował Hamulic!?;;; wolny, ciężki i bez jaj!.. katastrofa co mecz!!! przygotujcie do grania zimą Daniela Gryzio z rezerw! 17 lat i aż się chce oglądać dzieciaka. wolę 20 min dać młodemu niz przepłacanemu cieniasowi Hamulicowi.

Krzysztof
2 dni temu

Koniec wieńczy dzieło. Brawa za wiarę, determinację i miejscami niezłą grę. Kerk, Shehu, Rondo, Alvarez, Żyro na duży plus. Niestety skrzydła dały dziś niewiele. Cybulski najsłabszy w drużynie. Zero kreowania groźnych sytuacji. Gdy ma piłkę albo podaje bezpiecznie do najbliższego kolegi, albo bez sensu zbiega do środka by również oddać piłkę do najbliżej stojącego kolegi. Z jego gry nie ma żadnego pożytku. Nie stwarza absolutnie żadnego zagrożenia. Ani dryblingu, ani szybkości, ani celnych dośrodkowań. Ciągle gra na alibi, by trochę pobiegać i nie stracić piłki.

Last edited 2 dni temu by Krzysztof
sebaaaa

Silva (61′ Kozlovsky) FAJNIE ZE MAMY NA TEJ POZYCJI DOBRYCH 2 ZAWODNIKÓW SZKODA TYLKO ZE CEBUL GRA NA ICH STRONIE I KLIMEK BEZ FORMY .