Raport wypożyczonych: Wszyscy widzewiacy w grze

17 października 2024, 18:23 | Autor:

Po tygodniu powracamy z kolejną odsłoną raportu wypożyczonych. Dla widzewiaków występujących w barwach innych klubów miniony czas był dość obfity w mecze mimo trwającej przerwy reprezentacyjnej. Wszyscy trzej piłkarze wybiegli bowiem na boisko.

Pierwszym z nich jest Ivan Krajcirik. Reprezentowany przez niego Slovan Liberec co prawda nie rozgrywał ostatnio kolejki w czeskiej Ekstraklasie, ale mecz do meczu o punkty przystąpiły trzecioligowe rezerwy jego drużyny. Słowacki golkiper znalazł się w wyjściowym składzie „dwójki” na starcie z ekipą SK Sokol Brozany. Na placu gry udało mu się spędzić pełne 90 minut, w trakcie których dwa razy wyciągał piłkę z siatki. Jego zespół wygrał ten mecz 3:2.

Na murawę wybiegł także Łukasz Plichta, który znalazł się w wyjściowym składzie Cartusii Kartuzy na starcie z Flotą Świnoujście. Widzewiak opuścił boisko na 10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry, a wcześniej obejrzał drugą w tym sezonie żółtą kartkę. Cartusia odniosła w tym spotkaniu skromne zwycięstwo 1:0.

Okazję do gry miał również Dawid Tkacz. Jego Stal Mielec 12 października zmierzyła się towarzysko z Termalicą Nieciecza. Mecz został rozegrany bez udziału publiczności i mediów. Wiadomo, że pomocnik wszedł na to spotkanie z ławki. Nie strzelił jednak gola, a potyczka zakończyła się remisem 1:1.