Raport wypożyczonych: Krajcirik i Plichta z minutami

12 września 2024, 10:57 | Autor:

Z powodu przerwy na mecze reprezentacji narodowych znacznie mniej pracy mieli w ten weekend wypożyczeni piłkarze Widzewa Łódź. W minionych dniach na murawie zameldowali się jednak Ivan Krajcirik i Łukasz Plichta.

W minionych dniach oprócz Ekstraklasy pauzowała również liga czeska, dlatego okazji do występu w pierwszej drużynie Slovana Liberec nie miał Ivan Krajcirik. Słowacki golkiper wystąpił jednak w trzecioligowych rezerwach tego klubu, które mierzyły się na wyjeździe z drugą drużyną Hradecu Kralove. Niestety, bramkarz musiał aż 3 razy wyciągnąć piłkę z siatki, a jego zespół przegrał to spotkanie 2:3.

Łukasz Plichta znalazł się w kadrze na wyjazdowy mecz Cartusii Kartuzy z Unią Swarzędz. Widzewiak zameldował się na boisku w 58. minucie, gdy na tablicy wyników widniał rezultat remisowy. Niestety, mimo że Plichta zaliczył na murawie ponad 30 minut, jego zespół ostatecznie przegrał to spotkanie 0:1.

Z powodu przerwy reprezentacyjnej meczu o punkty nie rozegrała Stal Mielec, w której na co dzień występuje Dawid Tkacz. W trakcie przerwy podopieczni Janusza Niedźwiedzia nie rozegrali żadnego sparingu, szlifując swoje umiejętności jedynie w wewnętrznej grze kontrolnej.