Kozlovsky zadebiutował w reprezentacji

8 września 2024, 20:29 | Autor:

Reprezentacja Słowacji rozegrała kolejny mecz w ramach Ligi Narodów, w którym rywalizowali z Azerbejdżanem. Nasi południowi sąsiedzi wygrali 2:0 a na boisku nie zabrakło widzewskiego akcentu.

Na swoim pierwszym zgrupowaniu z reprezentacją Słowacji przebywał Samuel Kozlovsky. W pierwszym meczu przeciwko Estonii cały mecz spędził na ławce rezerwowych i nie doczekał się pierwszych minut w narodowych barwach. Kolejna szansa na debiut nastała dzisiaj.

W spotkaniu z Azerbejdżanem Kozlovsky ponownie od pierwszego gwizdka nie znalazł się w wyjściowej jedenastce. Mecz bardzo dobrze ułożył się dla Słowaków, którzy po pierwszych czterdziestu pięciu minutach prowadzili 2:0. Przez całą drugą połowę wynik nie ulegał zmianie i w końcówce selekcjoner Francesco Calzona dał szansę rezerwowm.

Dzięki temu pierwsze minuty w narodowych barwach zaliczył Samuel Kozlovsky. Wszedł na boisko w 94. minucie, zmieniając Davida Hancko. Widzewiak nie spędził zatem na murawie zbyt wiele czasu, gdyż po chwili sędzia zakończył mecz.