Raport wypożyczonych: Asysta Sypka

31 sierpnia 2023, 11:08 | Autor:

Kolejna seria gier na szczeblu centralnym za nami, a to oznacza, że okazje do występu mieli piłkarze Widzewa Łódź, którzy przebywają obecnie na wypożyczeniach w innych klubach. W minionych dniach na boisku meldował się jedynie Jakub Sypek, który zaliczył swoją pierwszą asystę w nowym zespole.

Młody pomocnik rozpoczął spotkanie Lechii Gdańsk z Podbeskidziem BielskoBiała na ławce. Na murawie pojawił się w 79 minucie, gdy jego drużyna prowadziła z „Góralami” 2:0. Mimo zaledwie dwunastominutowego występu, Sypek przyczynił się do zdobycia trzeciej i ostatniej bramki w tym starciu. W czwartej minucie doliczonego czasu gry zanotował asystę przy bramce Łukasza Zjawińskiego.

W dalszym ciągu na występy w Ruchu Chorzów nie może liczyć Juliusz Letniowski, który obecnie leczy uraz. W ostatniej kolejce „Niebiescy” zmierzyli się z Piastem Gliwice. Mecz zakończył się podziałem punktów po bezbramkowym remisie.

Raport wypożyczonych (25-26 sierpnia):