W meczu rezerw Widzew lepszy od GKS Bełchatów

1 maja 2014, 16:52 | Autor:

Bełchatów_Widzew_rezerwy

W spotkaniu 31 kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej rezerwy Widzewa skromnie, bo tylko 1:0, pokonały drugą drużynę GKS Bełchatów. Mecz rozgrywano wyjątkowo w Głownie.

Wynik w 17 minucie spotkania otworzył niezawodny Bartosz Narożnik i Widzew objął prowadzenie. Mimo prób zmiany rezultatu żadnej z drużyn nie udało się już trafić do siatki i starcie zakończyło się zwycięsko dla łodzian, co zmartwiło rywali, którzy ostatnie 10 minut grali z przewagą zawodnika. Czerwoną kartkę otrzymał bowiem Mikael Idzikowski.
Wygrana ta pozwala zespołowi Tomasza Kmiecika awansować na 10 miejsce tabeli z 44 punktami na koncie. Narożnik zaś, z 12 trafieniami, wskoczył na 3 miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców III ligi.

Widzewskie rezerwy mierzyły się z bełchatowianami bez wsparcia z pierwszej drużyny. Do Głowna pojechał jedynie bramkarz, Aleksej Berezin.

Widzew II Łódź – GKS II Bełchatów 1:0 (1:0)